Mūsų vizitinės

Būveinė

UAB Veikus

UAB Veikus

Ozo g. 41, Vilnius

Įmonės kodas: 305485425

PVM mokėtojo kodas: LT100013194111

 

Projektavimo ir statybos procesų koordinavimas:

Andrius Guzaitis

Andrius Guzaitis

Direktorius. Statybos valdytojas

andrius@veikus.lt

8 650 79303

Sandra Šukienė

Sandra Šukienė

Projektavimo ir statybos procesų planavimo koordinatorė

sandra@veikus.lt

8 676 94468

Projektavimo valdymas:

Jolanta Valaitienė

Jolanta Valaitienė

Parengiamųjų ir baigiamųjų dokumentų statybai projektų vadovė

jolanta@veikus.lt

8 682 18871

Tiekimas/komercija:

Saulius Palaima

Saulius Palaima

Tiekimo ir komercijos vadovas

saulius@veikus.lt

8 659 41376

Statybos valdymas:

Statybos projektų valdytojai

Darius Guzaitis

Darius Guzaitis

Projektų valdytojas

darius@veikus.lt

8 639 20274

Antanas Zinkevičius

Antanas Zinkevičius

Projektų valdytojas

antanas@veikus.lt

8 656 90290

Statybos valdytojai

Aidas Balsys

Aidas Balsys

Statybos techninės priežiūros vadovas/Statybos valdytojas

aidas@veikus.lt

8 682 33052

Arvydas Pumputis

Arvydas Pumputis

Statybos techninės priežiūros vadovas/Statybos valdytojas

arvydas@veikus.lt

8 601 04969

Tomas Liutkus

Tomas Liutkus

Statybos valdytojas

tomas@veikus.lt

8 685 36455

Gintarė Jankauskaitė

Gintarė Jankauskaitė

Statybos darbų vadovė

gintare@veikus.lt

8 697 61963

Buhalterija/administracija:

Inga Zinkevičienė

Inga Zinkevičienė

Apskaitininkė/administratorė

inga@veikus.lt
8 611 11668

Kotryna Dunojūtė

Kotryna Dunojūtė

Vadybininkė/administratorė

kotryna@veikus.lt
8 604 96839